0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Проект "Школа енергії 2.0"

Проект "Школа енергії 2.0"

Автор : Administrator

Детальніше про проект "Школа енергії 2.0" можна дізнатись за посиланням.

Школа-ліцей - переможець проекту!

Автор : Administrator

Детальніше за посиланням.

Енергокоманда школи-ліцею

Автор : Administrator

енергокоманда школи-ліцею відвідала наукове містечко "Нова енергія"

Автор : Administrator

З метою поглиблення знань у галузі альтернативних джерел енергії енергокоманда Коломийського НВК №9 "Школа-природничо-математичний ліцей" (ліцеїсти 12М групи), класний керівник Гургула Г.Я. та ключовий учитель проекту  Гуцуляк Т.В. відвівдали наукове містечко "Нова енергія", що у місті Івано-Франківськ.

Ліцеїсти отримали нові знання, практичні поради щодо використанна альтернативних джерел енергії, а також змогли самі спробувати перетворювати механічну енергію в електричну. Було цікаво!

Виготовлення сонячного концентратора

Автор : Administrator

Енергокоманда школи-ліцею вирішила своїми руками виготовити прилад, за допомогою якого можна отримувати сонячну енергію. Даний пристрій концентрує пусок сонячних променів на теплоносії.

Екскурсія на КП "Водоканал"

Автор : Administrator

Енергокоманда Коломийського НВК №9 "Школа-природничо-математичний ліцей" відвідала Коломийський водоканал.

Екскурсія була пізнавальною та цікавою. Нас ознайомили з процедурою очищення води, системою очисних та фільтрувальних споруд, новітніми технологіями, що використовуються для очищення та знезараження води.

Візит до теплопостачальника

Автор : Administrator

 

Енергокоманда Коломийського НВК №9 "Школа-природничо-математичний ліцей" відвідала теплопостачальну організацію. Працівники ознайомили ліцеїстів з біопаливом, на котрому працюють котли, розповіли про роботу котельні.

Ознайомлення першокласників з приладами проекту

Автор : Administrator

Члени енергокоманди Коломийського НВК №9 "Школа-природничо-математичний ліцей" знайомили першокласників із необхідністю та способами заощадження, а також приладами з валізи юного енергоаудитора. 

Планування заходів

Автор : Administrator

Енергокоманда школи-ліцею знайомиться з навчальною літературою та планує заходи на тиждень.

година Землі

Автор : Administrator

Щорічно в кінці березня людство відзначає Годину Землі, вимикаючи світло на одну годину. Енергокоманда школи-ліцею звернулася із закликом приєднатися до Години Землі.