0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Прес-центр

Ліцейна толока

0416

Автор : Administrator

Україна воює, волонтерить і, попри все, живе. А життя - це і весна, це і молоде листя на деревах, це спільна віра в Перемогу. І наш Коломийський ліцей №9, як частинка великої сили нації, долучився до традиційної міської толоки напередодні Великодніх свят.

Великдень - свято воскресіння, оновлення, перемоги, тому колектив ліцею №9 та гімназії №10 дружно виконав фронт передбачених робіт. Результат - чиста пришкільна територія, побілені бордюри, посаджені дерева, посіяна травичка. А символом єдності стали посаджені синьо-жовті братики, які одразу потягнули листочки до сонця-життя.

ВОЛОНТЕРСТВО-ЦЕ ПОКЛИК СЕРЦЯ!

0411

Автор : Administrator

Такі люди ніколи не напишуть про себе, не будуть розказувати, що вони зробили. Вони це роблять щиро, бо розуміють ,що це сьогодні необхідно. Ви неймовірні, ви наближаєте мить перемоги.

СЛАВА УКРАЇНІ!

Дистанційне навчання у ліцеї

0408

Автор : Administrator

Незабаром завершення навчального року. За період дистанційного навчання кожен із нас щодня удосконалюється, опановує нові освітні електронні ресурси, щоб надати учням якісні та міцні знання.

На сьогодні впевнено можемо сказати, що виконання навчальних програм забезпечується на високому рівні. Адже, крім технічних засобів, які застосовує кожен педагог на уроках, є найголовніше – СЛОВО ВЧИТЕЛЯ, яке закарбовується на все життя, є МІСІЯ навчати дітей бути гнучкими у змінах, легко адаптуватися і вміти навчатися впродовж життя! Дякую усім вчителям, що, надаючи якісну освіту нашим учням, наближаєте ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ та творите майбутнє нашої держави!

«Мир на всій землі – вічна мрія людства».

0407

Автор : Administrator

Вона виникає в кожного нового покоління. Однак війни на планеті не вщухають майже ніколи. То в одному кінці землі, то в іншому спалахує страшне полум'я, і тоді знову гинуть люди, ллється кров, плачуть матері й діти. На жаль, людське бажання вирішувати соціальні, політичні, національні суперечки лише з позиції сили лежить в основі багатьох проблем світу. Війна – смертельно небезпечна хвороба, якою заражені всі покоління.

Велике щастя, що ви не бачите страхіть війни, не чуєте пострілів гармат, спокійно можете пересуватися вулицями, ходити до школи, зустрічатися з друзями, чого не можна сказати про дітей інших регіонів нашої України. Тому саме на нас лежить велика відповідальність: зберегти мир! І тому найважливіше – виховати в собі терпимість та повагу до іншого. З маленького миру – в собі самому, у класі, родині, державі – починається й великий і благодатний мир на нашій планеті.

Волонтерство у ліцеї

0330

Автор : Administrator

33 день війни...Ми щодня наближаємося до нашої Перемоги. Кожен із нас має свій фронт дій, на якому працюють наші батьки, учні та вчителі, кожен з нас став волонтером- воїном Світла на своєму місці. В незвичайних умовах, в перервах між сиренами, часто без підручників, десь у селі чи за кордоном, мотивуючи учнів, проводимо навчальні заняття, щоб УКРАЇНСЬКА ОСВІТА БУЛА ЯКІСНОЮ! Після уроків- дозвілля: куховаримо; плетемо маскувальні сітки, шиємо необхідні речі на фронт, , проводимо майстер-класи з вивчення мов та писанкарства, малюємо малюнки - це все для підтримки наших воїнів! Сьогодні для нас волонтерство стало звичною справою, подихом миру, початком нового дня! Кожен має свою місію, яка є обов'язковою до виконання! ВИ- ГЕРОЇ ! КОЖЕН ІЗ ВАС - НЕЗЛАМНА ВОЛЯ Й ЄДНІСТЬ! ВИ ПРИКЛАД ДЛЯ ВСЬОГО СВІТУ! РАЗОМ - МИ ПЕРЕМОЖЕМО ! СЛАВА УКРАЇНИ!

Вітаємо переможців!

0328

Автор : Administrator

26-27 березня відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Щиро вітаємо переможців та наукових керівників із перемогою!

КАРАСЬОВА КАРІНА "Концепт страху в повісті Ніла Ґеймана", учениця 32М групи – 1 місце (науковий керівник – вчитель зарубіжної літератури ЗІМІНА Е.В);

ТКАЧ ДАЯНА, учениця 41П групи "Вивчення забруднення ґрунтів антропогенно-транспортованих територій м. Коломиї" – 1 місце (науковий керівник – вчитель біології БОНАРЄВА С.О);

ГРАБОВЕЦЬКИЙ ІГОР, учень 42М групи "Спірально-ківшова гідротурбіна"– 1 місце (науковий керівник – вчитель фізики ГУРГУЛА Г.Я);

СЕМКІВ АННА, учениця 41П групи "Дослідження вмісту вітаміну С в плодово-ягідній продукції"– 1 місце (науковий керівник –КУШКА Н.Й.);

ЯТЛУК АНАСТАСІЯ, учениця 32М групи "Моделювання поведінки сипких дрібнозернистих матеріалів"– 1 місце (науковий керівник – вчитель фізики КНИГНИЦЬКА Л.О)

БИРЧАК ДЕНИС, учень 42М групи – 2 місце (науковий керівник – вчитель інформатики МАСЛОВСЬКИЙ О.О).

ПУСТОВАР ВІТАЛІНА, учениця 41П групи "Птах року" – 3 місце (науковий керівник – вчитель біології БОНАРЄВА С.О)

СМЕТАНЮК ЛІДІЯ, учениця 41П "Порівняльна характеристика фізико-хімічних показників якості хліба"– 2 місце (науковий керівник – вчитель хімії КУШКА Н.Й)

#МАН_2022_ІІ_ЕТАП

Щиро співчуваємо...

0328

Автор : Administrator

Колектив Коломийського ліцею №9 висловлює щире співчуття близьким і рідним покійного Руслана Гончарука, батька випускниці нашого закладу.

Світла пам'ять про цю добру людину назавжди залишиться в серцях тих, кому пощастило з ним працювати, дружити та спілкуватися.

Ми не в змозі змінити обставини. Лише просимо Бога дати сил рідним і близьким перенести біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство небесне.

Вічна пам'ять захиснику України. Герої не вмирають!