0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Прес-центр

Вітаємо!

1127

Автор : Administrator

Наша ліцеїстка Евеліна сьогодні виборола І місце на Всеукраїнському турнірі з Submission Fight у м. Хмельницький. І ми дуже гордимося черговим досягненням цієї дівчинки.

Пишаємося досягненнями Евеліни та тренера Yura Danyshchyk .

Вітаємо Святослава Білусяка!

1127

Автор : Administrator

«16 днів проти насильства»

1126

Автор : Administrator

Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства». Стартує ця кампанія з відзначення міжнародного дня боротьби з насильством над жінками. Дуже важливо, щоб кожен з нас усвідомив, що насилля проти жінки - це не міф, а реальна проблема. "Біла стрічка" символізує намір чоловіків ніколи не чинити, не сприяти чи не залишатися байдужими до насильства проти жінок. Учні 7-А класу долучилися до глобальної ініціативи "БІЛА СТРІЧКА" та обговорили шляхи викорінення факту насильства над жінками. В ході неформальної бесіди із соціальним педагогом, учні пригадали права людини та підкреслили, що будь які прояви насильства є їх порушенням.

ПИШАЄМОСЯ УСПІХАМИ НАШИХ ЛІЦЕЇСТІВ ТА ЇХ НАСТАВНИКІВ.

1125

Автор : Administrator

Що для вас значить бути гідним та вільним?

1125

Автор : Administrator

Гідність- це: жити в Україні; бути українцем, захищати свою Батьківщину, пам‘ятати історію своєї країни й дбати про її майбутнє.

Ліцеїсти 31-П групи (класний керівник Лотиш О.М.) роздумували над тим, як залишатися гідним у найскрутніших ситуаціях, не втрачати віри та бути справжніми людьми.

Дні пам'яті жертв голодомору.

1125

Автор : Administrator

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору, адже-це день, який закарбувався в пам’яті кожного українця, день, коли мільйони людей вшановують пам’ять тих, хто став жертвою жахливого дійства.

Голодомор… Його жертви… Знищення українських синів і дочок – ця тема найболючіша з усіх, яких торкаєшся, вдивляючись у ті страшні роки.

Вшановуючи пам’ять жертв Голодомору, у цей скорботний день учні Коломийського ліцею віддали шану загиблим на годині пам’яті «Ми молоді- весняні квіти, голодні, босі і роздіті…»

Щиросердечну вдячність висловлюємо керівництву коломийському міському палацу культури «Народний дім» за можливість побувати в стінах надзвичайно-захоплючої арт-галереї «Зодіак»!

Люди не спроможні щось змінити в минулому, але в змозі дати йому об'єктивну оцінку, а також винести з того уроки і запобігти поверненню гірких і драматичних сторінок історії. Тож, пам’ятаючи про ці страшні роки для України, ми можемо уникнути подібних катастроф у майбутньому. Це стане найбільшим вшануванням пам'яті жертв страшної трагедії.

Вшановуючи минуле, будуємо майбутнє!

Ми пам'ятаємо...

1125

Автор : Administrator

У минулі роки ми запалювали цього дня свічки, як вогник пам'яті про страшні жнива Голодоморів.

Свічка цьогоріч – це і пам'ять, і почасти єдина можливість освітити темряву.

Свічки різні. Темрява, яка прагне знищити нас, – та сама. Із тої самої багнюки зотлілого духу й безпросвітності розуму, які наповзають на нас у часі кожного зламу й витка історії.

Їхні смертельні жорна налаштовані не лише відібрати хліб, а й перемолоти наші життя.

Вони чекали, що ми зустрінемо їх гостинно – хлібом-сіллю. Але вони не знали, що ми на цій землі – Альфа і Омега. Ми і є тим хлібом, яким золотяться поля.

Сьогодні наш хліб не випечений, він загартований у вогні боротьби. А ми – колоски, у яких кожна зернина – куля для загарбника.

І сьогодні всі наші свічки не лише пам'ятні за рідними, що померли в Голодоморах. Сьогодні наші свічки – напередзаупокійні. За темрявою, яка буде випалена вогнями нашої люті й остаточно зникне зі світу на світанку нашої Перемоги.

Ми вистоїмо, переможемо й будемо. Господарями нашої золотої ниви під синім небом.