0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Прес-центр

Вручення свідоцтв випускникам 9 класів

0620

Автор : Administrator

Дорогі випускники – дев’ятикласники! Щиро вітаємо вас із закінченням основної школи!

Дев’ять років у школі – це нелегкий шлях від перших літер до пізнання законів життя. Ви змогли достойно впоратися із труднощами перших років навчання, засвоїти мудрість шкільної науки. Ми впевнені, що знання, здобуті у ліцеї, стануть для вас основою для вибору подальшого життєвого шляху.
То ж прийміть вітання із успішним закінченням 9 класу та з отриманням дуже важливого документа у вашому житті – свідоцтва про базову освіту! 
До зустрічі у новому навчальному році!

Екскурсія до Івано-Франківська

0616

Автор : Administrator

Незабутній день і неймовірні враження! 7-Б у "Місті професій" м. Івано-Франківськ. 

Закриття математичного та англомовного таборів

0615

Автор : Administrator

Цікавий англійсько-математичний квест у парку. Нагородження переможців та вручення свідоцтв. А також неймовірний математичний турнір та маленький оркестр у загонах математичного табору. 


На завершення - святкове барбекю. 
Цей табір запам'ятався цікавими різноплановими екскурсіями, логічними іграми, конкурсами, спортивними змаганнями і дружною атмосферою, яка панувала протягом двох тижнів.

Воркшоп "Економіка у школі"

0613

Автор : Administrator

Вчитель географії та економіки Гуцуляк Т.В. взяла участь у воркшопі "Економіка у школі", який відбувся 9 червня у Києві за підтримки Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus та Освіторії. На зустрічі були присутні вчителі економіки з понад 6 регіонів. 

На воркшопі Наталя Мельник та Надія Майбогіна провели презентацію української версії інноваційного підручника з економіки, розробленого Lietuvos laisvosios rinkos institutas, й інструкції для вчителів.

eTwinning practical session

0613

Автор : Administrator

Заступники директора з навчально-виховної роботи Лисишин М.В. та Гуцуляк Т.В. взяли участь у роботі eTwinning practical session, яка відбулася 11 травня у Києві.

Talant Show Day

0613

Автор : Administrator

Talant Show Day, though it was more Meeting Preparation Day. Just because finally we've met our volunteer, Gabbie, soooo pretty young girl with amazing smile.

Then we had some experiments in chemical lab. It was exciting even for Gabbie.

Handmade Day

0613

Автор : Administrator

It was very busy, interesting and useful day. We were on excursion in Privat bank where every child got a certificate of attendance.

We visited an exhibition of handmade necklaces.
Our children made incredible paper flowers.
Then we had an exciting meeting with Gabbie.